Careers

Motherson – tai tarptautinė, į žmones orientuota įmonė, teikianti plataus asortimento produktus ir paslaugas įvairioms ūkio šakoms. Tai viena iš 21 didžiausių automobilių pynių tiekėjų visame pasaulyje. Turėdama plačią, net 41 pasaulio šalyje išvystytąinfrastruktūrą ir 150 000 darbuotojų jėgą, ši kompanija iš tiesų pasižymi globalia aplinka, kurioje įvairovė ir įtraukimas skatina vidaus kultūrą. Būdama įmonių grupės Motherson Group nare, įmonė PKC Group yra patikima partnerė globalioje komercinių transporto priemonių laidų gamybos srityje. Mes esame savo srities ekspertai, tad aptarnaujame klientus vadovaudamiesi plačių projektavimo galimybių bei visapusiškų paslaugų teikimo koncepcijomis, siūlome klientams pritaikytus ir ekonomiškus sprendimus. Mūsų unikali patirtis valdant pritaikytų produktų sudėtingumą bei gebėjimas integruotis į vartotojo veiklos aplinką, suteikia mūsų vartotojams konkurencinio pranašumo. Kviečiame jus tapti mūsų komandos dalimi.

VILNIAUS PL. 10, KLAIPĖDA

Darbo metodų inžinierius (-ė)

Darbo pobūdis.

  • Laiko normų priskyrimas gaminiams;
  • Laiko normų patikra;
  • Gamybos laiko standartizavimas;
  • Procesų efektyvumo analizė;
  • Tinkamo darbo proceso, kurio rezultatas yra efektyvus ir ekonomiškas nagrinėjimas ir nustatymas;
  • Naujų darbo metodų ir praktikos tikrinimas;
  • Dalyvavimas ergonomikos projektavimo darbuose, siekiant užtikrinti efektyvumą ir produktyvumą;
  • Naujų sistemų ir projektų įgyvendinimo optimizavimas ir palaikymas;
  • Bendradarbiavimas su Lean komanda ir kritinės naudojamų darbo metodų analizės teikimas;
  • Efektyvių sprendimų, kaip sumažinti ir optimizuoti darbo laiką pasiūlymai.

Reikalavimai.

  • Aukštesnysis ar aukštasis techninis inžinerinis išsilavinimas;
  • Gaminių ir gamybos procesų išmanymas;
  • Kokybės standartų ir reikalavimų išmanymas;
  • Sistemų Lean, Kaizen, 5S ir 6 Sigma žinios;
  • Anglų kalbos mokėjimas raštu ir žodžiu;
  • Excel žinios;
  • Patirtis gamybos / techninės aplinkos srityje (privalumas)

Mes jums siūlome.

  • Galimybę prisidėti prie įmonės tikslų įgyvendinimo.
  • Tarptautine patirtimi paremtą naujokų apmokymo programą.
  • Darbą Motherson organizacijoje, turinčioje virš 150 000 darbuotojų visame pasaulyje.
  • Aiškią kvalifikacijos kėlimo sistemą, galimybę stažuotis kitose šalyse.
  • Vidinius ir išorinius mokymus.
  • Darbuotojų įsitraukimą į socialines veiklas.
  • Galimybę greitai kilti karjeros laiptais. Turime daug sėkmės istorijų.
  • Darbo užmokestį nuo 1600 Eur (bruto). Kiek sutarsime tiksliai - priklauso nuo Jūsų turimos patirties ir gebėjimų.

Kandidatuoti galite vienu iš šių būdų:

Informuosime tik atrinktus kandidatus.
www.pkcgroup.com