About PKC

PKC GROUP POLAND sp. z o.o. - wiodący na rynku polskim producent wiązek elektrycznych dla motoryzacji, będący częścią fińskiego koncernu PKC GROUP, w związku z rozwojem firmy zatrudni w zakładzie w Starachowicach pracowników na stanowisku:

Specjalista ds. ofertacji z angielskim lub niemieckim

Miejsce pracy: Starachowice

Zadania:

  • stała współpraca z Account Managerem w celu opracowania strategii skutecznej współpracy z klientem
  • uczestnictwo w procesie ustalania cen oraz negocjowanie warunków współpracy w klientami Spółki
  • uczestnictwo w procesie ofertacji (w tym: nadzór nad terminowością wycen i przygotowywania ofert)
  • kalkulacja wyrobów zgodnie z obowiązującym szablonem cenowym
  • kalkulacja oszczędności i aktywne uczestnictwo w różnych projektach oszczędnościowych
  • monitorowanie sprzedaży oraz rekomendowanie zmian mających na celu zwiększenie jej efektywności

Oczekiwania :

  • wykształcenie wyższe techniczne lub finansowe
  • mile widziane doświadczenie w branży motoryzacyjnej na podobnym stanowisku
  • ogólne rozumienie procesów ofertowania oraz fakturowania
  • umiejętności analityczne
  • znajomość produktów i procesów branży automotive
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego (przynajmniej jeden na poziomie B2 / C1)
  • bardzo dobra znajomość MS Excel
  • zorientowanie na klienta
  • inicjatywa i samodzielność

Oferujemy:

  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • interesującą i samodzielną pracę
  • bardzo dobrą atmosferę pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy kierować na e-mail:

recruiting.poland@pkcgroup.com

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)